KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8179012
nr 817 9012
Etsning
Louis Icart, signerad. Utgiven 1920, 46x38
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 mars 2013
kl 18:28:02
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
3.000 kr
- Klassiska